Profesjonalne doradztwo duchowe
telefon do wróżek70 857 70 65
Czynne całą dobę. Całkowity koszt połączenia tylko 3,69zł/min.
wrozka - telefon wrozka - telefon wrozka - telefon

Nasi doradcy duchowi pomogli już ponad 12 000 osobom w potrzebie

Tajemnicza historia

25.08.2017 10:09

Z bogatej skarbnicy fenomenów spirytystycznych, których autentyczność została potwierdzona ponad wszelką wątpliwość, można przytoczyć następujący fakt: ?Znany lekarz angielski dr Lindsay Johson całe życie był zagorzałym przeciwnikiem spirytyzmu i prowadził przeciwko niemu zaciętą walkę. Jednak w 1929 r. zdarzył się przypadek, który obalił od razu wszystkie dotychczasowe teorie uczonego i zmusił go do zasadniczej zmiany poglądów na zjawiska mediumiczne.
W lecie tego roku dr Johson odbywał podróż w towarzystwie swego przyjaciela Fritha. Pewnego popołudnia obaj podróżnicy przybyli do miasteczka Husum i zatrzymali się w miejscowym hotelu. Wieczorem Frith wyszedł na przechadzkę, a dr Johson. czując się zmęczony pozostał w hotelu. Około godziny dziewiątej doktor, zajęty czytaniem dzienników, usłyszał nagle pukanie w szybę. Ponieważ pokój znajdował się na piętrze i nikt z zewnątrz nie mógł się dostać do okna, Johson zdziwił się tym niezmiernie. Podniósł roletę i ku swemu zdziwieniu a przede wszystkim przerażeniu dostrzegł za oknem... twarz swego przyjaciela. Zjawisko trwało zaledwie parę sekund.
Lekarz zbiegł natychmiast po schodach, alarmując po drodze służbę hotelową. Jednak przed domem nie było nikogo, a wieśniak, który przyjechał do hotelu po bagaże jakiegoś turysty, zaręczał, że nie zauważył nic nadzwyczajnego.
Dr Johnson powrócił do pokoju hotelowego i oczekiwał niespokojnie na powrót ze spaceru, swojego przyjaciela.
Kiedy jednak minęła noc, a Frith nie zjawił ssę. lekarz zawiadomił policję, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania, początkowo bez żadnego skutku. Dopiero po upływie dziesięciu dni potok, przepływający opodal hotelu, wyrzucił zwłoki Fri-th'a, który błądząc w ciemności po nieznanej okolic, wpadł do wody i utonął.
To są fakty z najnowszych dziejów spirytyzmu, stwierdzających ponad wszelką wątpliwość, że poza światem żywych istnieje jeszcze tajemniczy świat umarłych, którzy w pewnych warunkach mogą wejść z nami w bliższe kontakty.